תיבת טקסט: מהורה להורה
תיבת טקסט: ברוכים הבאים להולנד              מאת אמיל קינסגלי
לעיתים קרובות אני מתבקש לתאר את החוויות של לגדל ילד עם צרכים מיוחדים, לנסות לעזור לאנשים רגילים שלא חולקים חוויה ייחודית זאת להבין, לנסות לדעת מה הרגשה. אז זה כך: כשעומד להיוולד לך תינוק זה כמו לתכנן חופשה אגדתית באיטליה. אתה קונה מפה וספר הדרכה ומתכנן תוכניות נפלאות של מה תעשה ולאן תלך. הקולוסאום, הפסל של דוד, הגונדולות בוונציה...אתה אפילו לומד להגיד כמה משפטים באיטלקית, ואתה מתרגש מאד מהחוויה הצפויה לך. 
חסר סבלנות אתה כבר להוט לצאת, והנה מגיע היום המיוחל, נרגשים אתם אורזים מזוודות, יוצאים לדרך וכמה שעות אחר כך המטוס נוחת והדיילת אומרת: "ברוכים הבאים להולנד".
הולנד? אתה שואל, מה זאת אומרת הולנד? אנחנו אמורים להגיע לאיטליה. כל חיי חלמתי להגיע לאיטליה. 
אבל היה שינוי בתוכנית הטיסה, אתה בהולנד, וכאן אתה צריך להישאר. 
הדבר החשוב הוא שלא הביאו אותך למקום נורא או דוחה, מלא במגיפות, רעב או מחלות אחרות. זה רק שהגעת למקום שונה מזה שתכננת. עכשיו אתה צריך לצאת ולקנות מדריך אחר, מפות אחרות, וללמוד מילים בשפה שונה. ואתה פוגש אנשים שמעולם לא פגשת בעבר. אכן מקום שונה. אולי איטי יותר מאיטליה, אולי פחות מהודר וראוותני, אבל רק מקום אחר. לאט אתה מתאושש, לוקח נשימה עמוקה ומתחיל להתבונן מסביב, ורואה שבהולנד יש תחנות רוח ופרחים מרהיבים, בהולנד יש אפילו אמנים מפורסמים. 
עדיין אנשים שאתה פוגש מסביב עסוקים בלנסוע ולחזור מאיטליה, מתפלאים איך בילו שם נפלא, ובשארית חייך תמיד תאמר: "כן, שם גם אני הייתי אמור להיות, כך תכננתי". והכאב של אותו חלום אבוד ילווה אותך תמיד, תמיד. 
הנקודה החשובה היא שאם תבזבז את חייך בלהתאבל על חלום שלא התגשם, לעולם לא תוכל לראות ולהנות מכל הדברים הנפלאים והייחודיים שיש להולנד להציע לך....
תיבת טקסט: מילות עידוד מהורה להורה
תיבת טקסט: אכן הבשורה כי ילדך אינו ילד רגיל, היא בשורה קשה ביותר. אולם כבר אינך לבד, כי מצאת את האתר הזה ואתה מוזמן ליצור קשר עם הורים שכבר מתמודדים עם האתגר.   
צור איתנו קשר 
תיבת טקסט: ישנם דברים משותפים רבים: כל ילדי אנג'למן צריכים למצוא דרכים לתפקד בחייהם היום יומיים. 
והעיקר, כבר אינך לבד כי מצאת אתר זה ואתה מוזמן  ליצור איתנו קשר.

זכויות בעלי
תסמונת אנגלמן

לגדול עם אח אנגלמן

מפת האתר